فصل اول سریال دروغ های کوچک بزرگ را تمام کردم. یک سریال درام خانوادگی معمایی که به خاطر بازی نیکول کیدمن نگاه کردم. داستان فیلم بین چند زن هست که نقطه اتصال و دوستی آن ها، فرزندانشان در مهدکودک است. خیلی خوب به شخصیت های زن ها پرداخته شده بویژه سلست و مدلین و جین.
فیلم با یک قتل در مهمانی شروع می شود که البته به وضوح نمی پردازد که فضای معمایی را تا قسمت آخر فیلم حفظ کند. به نظرم یک فیلم جنایی محسوب نمی شود. و نیز تماشای آن محدودیت سنی دارد.
در قسمت ششم وقتی سلست برای دومین بار نزد مشاور می رود از حرف هایی که مشاور به او گفت خوشم آمد؛ حرف هایی بود که خودم چند روز پیش به یکی از دوستانم برای دفاع در برابر همسرش گفتم. اکثر زن ها نمی دانند در برابر خشونت چکار کنند و آن مشاور چه خوب آینده نگری و دور اندیشی را به او یاد می دهد. فیلم با قسمت آخرش کامل می شود؛ دروغ هایی که هر پنج زن باهم بیان می کنند تا هوای همدیگر را داشته باشند. نسخهء دوزبانهء فیلم را دیدم و دوبلهء سریال واقعا خوب بود. 

سریال دروغ های کوچک بزرگ

دانلود فیلم مری پاپینز برمی گردد با دوبله فارسی

فیلم ,زن ,سریال ,یک ,هایی ,نمی ,زن ها ,هایی که ,به او ,در برابر ,فیلم با

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آموزش تخته نرد مدرن escapecube عشق وینکس اسپاد مووی | دانلود رایگان فیلم و سریال ایرانی و خارجی مطالب اینترنتی دانلود 94 seolinklink خبرگزار ورزشی بلاغ مبین